החזרות והחלפות

החזרת פריט

אנחנו מאוד מקוות שתאהבי את הפריטים שלנו ולא תרצי להחזיר אותם, אבל אם תחליטי שהפריט לא מתאים לך, לא כמו שחשבת, או שסתם פשוט לא בא לך עליו, אנחנו כמובן פה בשבילך!

במקרה של החזרה ניתן לקבל זיכוי מלא לאתר לרכישה הבאה עד 14 ימי עסקים מיום קבלת החבילה. ניתן לקבל זיכוי כספי תוך 14 ימים מיום קבלת החבילה במשרדנו, לאמצעי התשלום איתו שולמה העסקה.

הלקוחה תקבל  החזר כספי בניכוי של 10 ש״ח דמי ביטול עסקה ובניכוי 30 ש״ח עלות דמי המשלוח של קווין סייז אל הלקוחה. אין החזר כספי עבור המשלוח. בסוף תהליך הזיכוי הלקוחה תקבל אישור למייל.

ניתן להחזיר את הפריטים בקלות רבה (את יכולה להביא אלינו לסטודיו בתל אביב או לשלוח בדואר תוך 14 ימים מיום קבלתם. שימי לב, בהתאם להנחיות משרד הבריאות לא ניתן לבצע החזרה לבגדי ים והלבשה תחתונה.

כמו כן, שימי לב, לא ייתקבל זיכוי כספי בעבור פריטים שנרכשו בימי מבצעים מיוחדים או עם קופון הנחה או במבצעי סוף עונה. עבור פריטים אלו תתאפשר החלפה בלבד, עד 10 ימים מיום קבלת הפריטים בבית הלקוחה. 

לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מסט, אלא רק את הסט כולו על כל פריטיו.

אנחנו נזכה אותך עבור הפריטים המוחזרים תוך 14 ימי עסקים מרגע החזרת המוצר אלינו, למעט עלויות משלוח ותוספת של 9.90 ש״ח דמי ביטול עסקה במידה וביצעת את העסקה בכרטיס אשראי. עלויות משלוח יוחזרו רק אם נמצא פגם במוצר.

ניתן להזמין שליח עד הבית בעלות של 40 ש״ח שיגיע לאסוף ממך את החבילה. קווין סייז אינה אחראית על החזרת המוצרים באמצעות חברת דואר ישראל.

החלפת פריט

אנחנו מאוד מקוות שתאהבי את הפריטים שלנו ולא תרצי להחליף אותם, אבל אם תחליטי שהפריט לא מתאים לך, לא כמו שחשבת, או שסתם פשוט לא בא לך עליו, אנחנו כמובן פה בשבילך !ניתן להחזיר את הפריטים בקלות רבה תוך 30 ימים מיום קבלתם. שימי לב, בהתאם להנחיות משרד הבריאות לא ניתן לבצע החלפה לבגדי ים והלבשה תחתונה. אנחנו נקבל את הפריטים שהחזרת (את יכולה להביא אלינו לסטודיו בת״א) ונאפשר לך להחליף לפריטים אחרים. שימי לב שבמקרה של החזרה בדואר תהיה לך עלות משלוח ובמקרה בו אנו נשלח אלייך חבילה מחדש עם הפריטים שבחרת, תתבקשי לשלם את עלות המשלוח אלייך .

פריט פגום

אנחנו מאוד מקפידות לבדוק כל פריט שיוצא ללקוחה אבל לפעמים נעשות טעויות…. במידה והגיע אלייך פריט פגום כל מה שאת צריכה לעשות הוא לשלוח אותו אלינו בחזרה. 

במידה ותבחרי להחזיר את הפריט באמצעות הדואר תעבירי אלינו את החשבונית עבור המשלוח בצירוף לפריט- שימי לב לשלוח בדואר רגיל. 
אנחנו נחזיר לך את הכסף תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הפריט בתוספת דמי המשלוח.
זיכוי עבור המשלוח בדואר יבוצע רק עבור פריטים שהנהלת האתר רואה בהם כפגומים בלבד ורק אל מול הצגת החשבונית עבור המשלוח. 

זיכויים

במידה והחלטת להחזיר פריט שרכשת מאיתנו ואת מעוניינת לקבל את כספך בחזרה, אין שום בעיה- את יכולה להחזיר את הפריט תוך 14 יום מיום קבלתו.  

שימי לב, לא ייתקבל זיכוי כספי בעבור פריטים שנרכשו בימי מבצעים מיוחדים או עם קופון הנחה או במבצעי סוף עונה. עבור פריטים אלו תתאפשר החלפה בלבד, עד 10 ימים מיום קבלת הפריטים בבית הלקוחה. 

הזיכוי יתבצע בתוך 14 ימי עסקים מרגע החזרת המוצר אלינו, בהתאם להנחיות חברות האשראי או באמצעות paypal. 
הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה, אם שילמת בתשלומים הסכום יוחזר גם כן בתשלומים. 

הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט הוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק - ועם התווית עליו כפי שהתקבל.

לאן אני שולחת את החבילה בדואר?​

ניתן להזמין שליח עד הבית בעלות של 40 ש״ח שיגיע לאסוף ממך את החבילה. קווין סייז אינה אחראית על החזרת המוצרים באמצעות חברת דואר ישראל.

את החבילה יש להחזיר לכתובת:

קווין סייז - רוני כהן

נוה-שלום 10 ת״א​

טלפון: 0525-323329

עם קבלת החבילה במשרדנו אנו נדאג ליצור איתך קשר ולבצע החזרה וזיכוי או החלפה ושילוח מחדש.

התהליך ייקח עד 14 ימי עסקים.